МАК Инфо ПродукцијаШах-инфо

НОВА ГОДИНА

Во новата година ви посакуваме се најубаво, а во прилог е една шаховска позиција која не е реална во пракса, но добра за расмилување.

Поврзани објави

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Back to top button