ИнформирањеРадио емисии

Македониум 08.03.2023.

Во денешното издание на емисијата Македониум имате прилика да го слушнете разговорот со Васил Хаџиманов.

Емисијата се емитува премиерно секоја среда со почеток во 14:15 часот на Третата програма на Радио Нови Сад (РТВ Војводина). Автор и водител е Јулијана Милутиновиќ.

Повезани чланци

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Back to top button